Skip to main content

Mijn Smarty code werkt niet in Clang - Kennisbank / Content / Smarty gerelateerde vragen - Deploy Support

Mijn Smarty code werkt niet in Clang

Authors list

Smarty gegenereerd door Clang zelf via de insert button (of insert variable optie in forms) wordt geaccepteerd in Clang. Natuurlijk zijn er wel custom smarty combinaties mogelijk waar onze afdeling Campaign Services je uiteraard (mogelijk tegen betaling) verder mee ondersteunt. 

Hiervoor kan je direct een mail sturen naar onze afdeling Campaign Services via projecten@e-village.nl.  Je wordt dan direct voorzien van informatie en mogelijkheden.

Je kunt uiteraard ook contact opnemen met onze support desk via onderstaande mogelijkheden. Je vraag zal dan in behandeling worden genomen en doorgezet naar ons bureau Campaign Services die je van verdere informatie en ondersteuning zal voorzien.


Onze support desk is bereikbaar via:

+31 30 6988080 (24x7)

support@myclang.com